Poraďte se s odborníky: Janovského 5, Praha 7, tel. 266 712 016, 732 170 163, Trnová u Plzně, tel. 731 511 471
 • BELINDA – postel z masivu s úložným prostorem – buk, dub

  Od 19 995,00 

  BELINDA je postel z masivu  s úložným prostorem – buk, dub. Tato postel z masivu dubového či bukového je vyrobená z masivních průběžných lamel. Nejedná se o cink, který tvoří parketový vzor, jedná se o masivní průběžné lamely díky nimž má dřevěná postel více sjednocený vzhled než je tomu u cinku.

 • Čalouněná postel s úložným prostorem Elisa II

  Od 22 460,00 

  Čalouněná postel s úložným prostorem Elisa II. Složte si svůj design. Široký výběr barev v látce i v umělé kůži. Celkový dojem vyladíte barvou nožiček.

 • Čalouněná postel s úložným prostorem Laura

  Od 29 495,00 

  Čalouněná postel s úložným prostorem Laura. Složte si svůj design. Široký výběr barev v látce i v umělé kůži. Celkový dojem vyladíte barvou nožiček.

 • Čalouněná postel s úložným prostorem Laura II

  Od 31 115,00 

  Čalouněná postel s úložným prostorem Laura II. Složte si svůj design. Široký výběr barev v látce i v umělé kůži. Celkový dojem vyladíte barvou nožiček.

 • Čalouněná postel s úložným prostorem Noemi II

  Od 28 950,00 

  Čalouněná postel s úložným prostorem Noemi II. Potah je možno vybrat v látce  v umělé kůži. Velký výběr barev. U dřevěných nožiček je možné vybrat moření.

 • Čalouněná postel s úložným prostorem Paola (s olemováním)

  Od 24 895,00 

  Čalouněná postel s úložným prostorem Paola. Složte si svůj design. Široký výběr barev v látce i v umělé kůži. Celkový dojem vyladíte barvou nožiček

 • Čalouněná postel s úložným prostorem Paola II (bez olemování)

  Od 26 245,00 

  Čalouněná postel s úložným prostorem Paola II. Složte si svůj design. Široký výběr barev v látce i v umělé kůži. Celkový dojem vyladíte barvou nožiček

 • Čalouněná postel s úložným prostorem Zoe

  Od 17 050,00 

  Čalouněná postel s úložným prostorem Zoe. Široká škála potahových materiálů a barev.

 • Dřevěná postel s úložným prostorem Giulia I

  Od 25 975,00 

  Dřevěná postel s úložným prostorem Giulia I je decentní a velmi líbivý model. Buková dýha s možnostmi moření do několika odstínů.

 • Dřevěná postel s úložným prostorem GIULIA III (typ čela: 7)

  Od 31 660,00 

  Dřevěná postel s úložným prostorem GIULIA III. Decentní a velmi líbivý model. Buková dýha s možnostmi moření do několika odstínů.

 • Dřevěná postel s úložným prostorem Lisa

  Od 22 460,00 

  Dřevěná postel s úložným prostorem Lisa. Decentní a velmi líbivý model. Buková dýha s možnostmi moření do několika odstínů.

 • Dřevěná postel s úložným prostorem Lisa II (typ čela: 9)

  Od 27 330,00 

  Dřevěná postel s úložným prostorem Lisa II. Decentní a velmi líbivý model. Buková dýha s možnostmi moření do několika odstínů.

 • LUCIE – postel z masivu s úložným prostorem – buk, dub

  Od 14 995,00 

  LUCIE  je postel z masivu  s úložným prostorem – buk, dub. Tato postel z masivu dubového či bukového je vyrobená z masivních průběžných lamel. Nejedná se o cink, který tvoří parketový vzor, jedná se o masivní průběžné lamely díky nimž má dřevěná postel více sjednocený vzhled než je tomu u cinku.

 • LUCIE 2 – postel z masivu s úložným prostorem – buk, dub

  Od 14 995,00 

  LUCIE 2 je postel z masivu  s úložným prostorem – buk, dub. Tato postel z masivu dubového či bukového je vyrobená z masivních průběžných lamel. Nejedná se o cink, který tvoří parketový vzor, jedná se o masivní průběžné lamely díky nimž má dřevěná postel více sjednocený vzhled než je tomu u cinku.