Poraďte se s odborníky: Janovského 5, Praha 7, tel. 266 712 016, 732 170 163, Trnová u Plzně, tel. 731 511 471
 • BELINDA – postel z masivu – buk, dub

  Od 13 995,00 

  BELINDA je postel z masivu – buk, dub. Tato postel z masivu dubového či bukového je vyrobená z masivních průběžných lamel. Nejedná se o cink, který tvoří parketový vzor, jedná se o masivní průběžné lamely díky nimž má dřevěná postel více sjednocený vzhled než je tomu u cinku.

 • BELINDA – postel z masivu s úložným prostorem – buk, dub

  Od 19 995,00 

  BELINDA je postel z masivu  s úložným prostorem – buk, dub. Tato postel z masivu dubového či bukového je vyrobená z masivních průběžných lamel. Nejedná se o cink, který tvoří parketový vzor, jedná se o masivní průběžné lamely díky nimž má dřevěná postel více sjednocený vzhled než je tomu u cinku.

 • až -33%

  CAROL – postel z masivu – buk, dub

  Od 9 995,00 

  CAROL je postel z masivu – buk, dub. Tato postel z masivu dubového či bukového je vyrobená z masivních průběžných lamel. Nejedná se o cink, který tvoří parketový vzor, jedná se o masivní průběžné lamely díky nimž má dřevěná postel více sjednocený vzhled než je tomu u cinku.

 • Dřevěná postel s úložným prostorem Giulia I

  Od 25 975,00 

  Dřevěná postel s úložným prostorem Giulia I je decentní a velmi líbivý model. Buková dýha s možnostmi moření do několika odstínů.

 • Dřevěná postel s úložným prostorem GIULIA III (typ čela: 7)

  Od 31 660,00 

  Dřevěná postel s úložným prostorem GIULIA III. Decentní a velmi líbivý model. Buková dýha s možnostmi moření do několika odstínů.

 • Dřevěná postel s úložným prostorem Lisa

  Od 22 460,00 

  Dřevěná postel s úložným prostorem Lisa. Decentní a velmi líbivý model. Buková dýha s možnostmi moření do několika odstínů.

 • Dřevěná postel s úložným prostorem Lisa II (typ čela: 9)

  Od 27 330,00 

  Dřevěná postel s úložným prostorem Lisa II. Decentní a velmi líbivý model. Buková dýha s možnostmi moření do několika odstínů.

 • ELA – postel z masivu – buk, dub

  Od 9 995,00 

  ELA je postel z masivu – buk, dub. Tato postel z masivu dubového či bukového je vyrobená z masivních průběžných lamel. Nejedná se o cink, který tvoří parketový vzor, jedná se o masivní průběžné lamely díky nimž má dřevěná postel více sjednocený vzhled než je tomu u cinku.

 • LUCIE – postel z masivu s úložným prostorem – buk, dub

  Od 14 995,00 

  LUCIE  je postel z masivu  s úložným prostorem – buk, dub. Tato postel z masivu dubového či bukového je vyrobená z masivních průběžných lamel. Nejedná se o cink, který tvoří parketový vzor, jedná se o masivní průběžné lamely díky nimž má dřevěná postel více sjednocený vzhled než je tomu u cinku.

 • až -33%

  LUCIE 1 – postel z masivu – buk, dub

  Od 9 995,00 

  LUCIE 1 je postel z masivu – buk, dub. Opěrka hlavy je na každé straně této dřevěné postele přetažena o 9,5 cm. Tato postel z masivu dubového či bukového je vyrobená z masivních průběžných lamel. Nejedná se o cink, který tvoří parketový vzor, jedná se o masivní průběžné lamely díky nimž má dřevěná postel více sjednocený vzhled než je tomu u cinku.

 • až -36%

  LUCIE 2 – postel z masivu – buk, dub

  Od 8 995,00 

  LUCIE 2 je postel z masivu – buk, dub. Tato postel z masivu dubového či bukového je vyrobená z masivních průběžných lamel. Nejedná se o cink, který tvoří parketový vzor, jedná se o masivní průběžné lamely díky nimž má dřevěná postel více sjednocený vzhled než je tomu u cinku.

 • LUCIE 2 – postel z masivu s úložným prostorem – buk, dub

  Od 14 995,00 

  LUCIE 2 je postel z masivu  s úložným prostorem – buk, dub. Tato postel z masivu dubového či bukového je vyrobená z masivních průběžných lamel. Nejedná se o cink, který tvoří parketový vzor, jedná se o masivní průběžné lamely díky nimž má dřevěná postel více sjednocený vzhled než je tomu u cinku.

 • SÁRA – postel z masivu – buk, dub

  Od 9 995,00 

  SÁRA je postel z masivu – buk, dub. Tato postel z masivu dubového či bukového je vyrobená z masivních průběžných lamel. Nejedná se o cink, který tvoří parketový vzor, jedná se o masivní průběžné lamely díky nimž má dřevěná postel více sjednocený vzhled než je tomu u cinku.