Často kladené otázky

Zde naleznete nejčastější dotazy k nákupu v našem obchodě

Po obdržení objednávky se matrace vyskladní během 1-2 dnů, pokud jde o atypický rozměr tak se objednávka předá do výroby a zákazník je následně informován o termínu dodání. Zboží (ať již skladové či na objednávku) se tak k zákazníkovi dostane během 2-4 dnů. Pokud nastává jakékoli časové prodlení zákazníka neprodleně informujeme.

Termíny dodání u postelí jsou delší. Jedná se o německé výrobky a je třeba počítat někdy až s osmi týdenní lhůtou.

Samozřejmě a také to vítáme. Zboží je možné vidět a popřípadě vyzkoušet na našich prodejnách:
Praha 7, ul. Janovského 5 a
Plzeň-sever, Trnová 288.
Rádi Vás zde obsloužíme a poradíme s výběrem.

Zboží je možno zaplatit přímo na jedné z prodejen v hotovosti, na účet nebo na dobírku.

Pokud má zákazník zájem o jiný rozměr než je standardně uveden tak nás může kontaktovat telefonicky či emailem. Požadovaný rozměr naceníme a sdělíme termín dodání. Často si u atypických rozměrů nepočítáme ani příplatek.

Záleží na dalších okolnostech. V případě, že volíte také polohovací rošty je třeba mít matrace dvě, aby se mohly polohovat každá zvlášť. Pokud nemáte polohovací rošty tak je rozhodnutí na Vás. V dnešní době se již vnitřní rozměry postelí vyrábí tak, že mezi matracemi nevzniká mezera takže nevzniká problém pokud volíte matrace dvě. Naopak je spíše praktičtější ve chvíli kdy chcete z matrace svléknout potah a vyprat či matraci otočit.

V tomto případě bych rád uvedl na pravou míru termín „nejlepší matrace“. To v podstatě není žádná. Jde o to, že každý máme jiné potřeby a tudíž všem nebude pravděpodobně vyhovovat jeden typ matrace zvaný „nejlepší“. Každý si tedy musí vybrat matraci, která bude takzvaně „sedět“ právě jeho potřebám. A tím se dostávám i k tomu, že partnerovi může vyhovovat matrace úplně jiná. Ani to není problém a jsme schopni to vyřešit. Buď si partneři najdou matrace různé, ale se stejnou výškou, anebo jsme schopni výšku upravit tak, aby stejná byla a v lůžku tak nevznikal rozdíl. Vše je na individuální domluvě.

Zde záleží na typu matrace. Každopádně matrace položená na lamelovém roštu bude vždy měkčí než na prkénkovém nepružném roštu s tím musíme počítat. Lamelový rošt má určitě velký vliv na přizpůsobení se pokud ho dáme pod nižší matraci. Ale pokud je matrace opravdu už hodně vysoká tak se jeho vliv snižuje a v podstatě jde jen o celkové změkčení.

 

Často kladené otázky uveřejňujeme pro informovanost našich zákazníků. Pokud v tomto blogu nenajdete své odpovědi neváhejte nás kontaktovat.