Výroba matrací od firmy New Dreams

Jsme český výrobce zdravotních matrací.


Výroba matrací není pouze o tom mít práci. Snažíme se přinášet nové nápady a systémy pro kvalitnější odpočinek. Náš život trávíme z jedné třetiny na lůžku. Ano, celou jednu třetinu života prospíme. Tato třetina nám dává sílu a energii fungovat v práci, ve svém volnu, při sportu atd.

 

Usínat jen na zdravotní matraci

Zdravotní matrace má tedy velký význam pro náš kvalitní život. Zdravé spaní nám může pomoci jak s bolestmi zad, nespavostí, přílišným probouzením se během noci, tak i s alergiemi. Ano, i s tímto problémem může pomoci matrace.

Nabízíme jádra či potahy matrací odolné vůči roztočům. Tento problém ovšem nevyřeší pouze matrace. V pokoji kde spíme musí být co nejméně materiálů zadržujících prach a musíme častěji luxovat či utírat prach. Koupě matrace je dlouhodobá investice a dobré a kvalitní lůžko musí být natolik odolné, aby své vlastnosti ztrácelo jen pomalu. Pokud si uvědomíme, že se během noci převrátíme cca 40 krát a vypotíme cca ¾ litru je jasné, že doporučená výměna po maximálně 10 letech je zcela oprávněná. Matraci samozřejmě chrání potah, který je dnes ve většině případů snímatelný a prací. Ještě lepší ochranu naší matraci poskytneme používáním chrániče. Jedná se o výborný způsob jak udržet matraci v čistotě a to bez velké námahy.

 

Výběr matrace

Při výběru matrace bychom měli dbát na to, aby nám poskytla dokonalou podporu páteře a měla by být samozřejmě i příjemná na dotek. Příliš levné matrace tato kritéria často nesplňují. Dobrá a kvalitní matrace je především ta na které se cítíte dobře a to jak ohledně délky spáče tak ohledně pevnosti či komfortu matrace. Současná nabídka na trhu je opravdu široká a laik si jen těžko vybírá. Proto na našem e-shopu najdete BLOG O ZDRAVÉM SPANÍ, kde se snažíme s výběrem alespoň trochu pomoci. Hodně napoví například použité materiály (kombinace různých materiálů podporuje lepší přizpůsobivost) či propracovanost potahu.