Zbavme se spánkové poruchy….

New Dreams - blog

Povědomí o poruchách spánku je stále dost opomíjeno. Efekt poruchy spánku často není tak alarmující jako například porucha trávení. Alespoň zpočátku. O to je ale problematičtější se této poruchy, při delším neléčení, zbavit. Problémy se spánkem ohrožují zdraví a kvalitu života kolem 45% světové populace.

My považujeme toto číslo za velmi alarmující  a  proto se snažíme našim zákazníkům vysvětlit  proč je důležité dbát na kvalitu spánku. Kvalitní matrace může problém se spánkem zmírnit či plně odstranit.

Speciálně tvarovaná jádra a kvalitní materiály jsou základním předpokladem pro regeneraci organismu po dobu spánku. Naše zdravotní matrace jsou navrženy tak, aby splňovaly dnešní vysoké nároky zákazníků.

Velmi komfortní materiál je paměťová pěna. Matrace z paměťové pěny poskytují vynikající komfort ležení a oporu páteře. Tato pěna sama o sobě by byla příliš měkká. Proto náš tým nejprve připraví několik návrhů. Následuje realizace ve výrobě a nejlepší kombinace jsou následně zařazeny do nové kolekce. Některé matrace v kolekci zůstávají i několik let.

Jako jedny z nejoblíbenějších a nejkvalitnějších matrací v naší kolekci jsou například Memory  Verde a Relax  Active. Jde o matrace z paměťové pěny kombinované s HR pěnou nebo PUR pěnou. Matrace jsou pevné a vyhovují tak většině uživatelů. Vrchní vrstva tvořena právě z paměťové pěny dopřává páteři výbornou oporu.  Vzdušnost zajišťují perforace  či speciální tvarování materiálů. Díky těmto vlastnostem je kvalita spánku nerušena a organismus se lépe regeneruje.

Sledujte naše akční nabídky nebo kategorii matrace 1+1 zdarma. Čeká vás zde mnoho zajímavých a výhodných nabídek.

Tyto i další matrace můžete zakoupit na www.newdreams.cz nebo v kamenném obchodě na Praze 7 a v Plzni.

 

Sledujte náš blog o zdravém spaní ZDE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *